محلول پاشی و سم پاشی هوایی با استفاده از به روز ترین تجهیزات هوایی

تا ۹۵ % کاهش مصرف آب-تا ۳۵% کاهش مصرف سم-قابلیت سم پاشی در تاریکی هوا با بالاترین دقت بدون هم پوشانی-آنالیز اراضی کشاورزی-تهیه نقشه آلودگی مزارع-شناسایی لکه های علف های هرز-اندازه گیری میزان رطوبت گیاه شناسایی دقیق محل لکه ها و آفات و علفهای هرز در مزارع-مکانیزه کردن فرایند سمپاشی از طریق هوا-پاشش یکنواخت و منظم سم-سهولت در انجام فرآیند سم-پاشی و کاهش میزان سم مصرفی-افزایش تولید محصول-کاهش هزینه ها-سم پاشی به صورت یکنواخت-۱۰لیتر محلول در یک هکتار-سم پاشی یک هکتار در ۱۲ دقیقه-عدم ورود ماشین آلات درون مزرعه-تاثیر گذاری حداکثری-سیستم کاملا ضد آب و قابلیت شستسو بعد از عملیات پرواز به صورت روزانه-مجهز به سیستم تشخیص موانع جهت عدم برخورد با عوارض در اراضی کشاورزی-پروازی کاملا اتوماتیک بدون دخالت اپراتور-دارای سه حالت پروازی دستی . نیمه اتوماتیک-فول اتوماتیک-ایمنی بسیار بالا در پرواز و پروازی استیبل در شرایط جوی نامساعد-حفاظت از منابع آبی و کشاورزی-پایش مناطق حفاظت شده با استفاده ها پرنده هدایت پذیر از دور-تهیه عکس نقشه با مختصات جغرافیایی

پلیکان یک ربات پرنده شش موتوره با قابلیت حمل انواع سامانه های صنعت کشاورزی می باشد. این ربات پرنده دارای بدنه تمام کربنی و بسیار مقاوم می باشد. پلیکان دارای کاربردهای بسیار متنوعی در صنعت کشاورزی می باشد. این کاربردها شامل سم پاشی، کودپاشی، بذرپاشی می باشد. این توانمندی ها با استفاده از طراحی منحصر بفرد و استفاده از موتورهای قدرتمند و ضد آب فراهم آمده است. پلیکان بیشترین وزن محموله کشاورزی و مدت زمان پرواز دو برابری نسبت به رقیب خارجی موجود در بازار را داراست. پلیکان می تواند ۲۰ کیلوگرم محموله را به مدت ۲۰ دقیقه حمل نماید. این محموله شامل سامانه سم پاش و تانکر حمل سم ، یا سامانه کودپاش و یا سامانه بذرپاش می باشد.
پلیــکان به عنوان تنها سامانه پروازی سمپاش هوشمند بدون سرنشین  در کشور می باشد که تمامی آزمون ها را با مـوفقــیت پشت سر گذاشته و به مرحله تولید انبوه رسیده است. از ویزگی های این سیستم پروازی می توان به پرواز کاملا اتوماتیک و بدون دخالت اپراتور اشاره نمود ، کاهش میزان سم مصرفی ، سمپاشی بصورت یکنواخت ، کاهش چشمگیر زمان سمپاشی از دیگر ویژگی های این محصول می باشد. ربات پرنده هوشمند پلیـکان توان سمپاشی تا ۲ هکتار در هر پرواز را دارا می باشد. راه اندازی سریع در کمتر از ۲ دقیقه، قابلیت شستشو بعد از انجام ماموریت سمپاشی، حسگرهای حفظ ارتفاع ، تشخیص موانع  جهت جلوگیری از برخورد ، نمایشگر مخصوص عملیات پاشش، نرم افزار مخصوص سمپاشی با تعین نوع و پوشش رشد گیاه و سامانه ناوبری و خلبانی خودکار جهت عملیات پاشش محلول و همچنین نرم افزار مدیریت مناطق شمپاشی شده از دیگر امکانات این محصول می باشند.

پلیکان یک ربات پرنده چهار موتوره با قابلیت حمل انواع سامانه های صنعت کشاورزی می باشد. این ربات پرنده دارای بدنه تمام کربنی و بسیار مقاوم می باشد. پلیکان دارای کاربردهای بسیار متنوعی در صنعت کشاورزی می باشد. این کاربردها شامل سم پاشی، کودپاشی، بذرپاشی می باشد. این توانمندی ها با استفاده از طراحی منحصر بفرد و استفاده از موتورهای قدرتمند و ضد آب فراهم آمده است. پلیکان بیشترین وزن محموله کشاورزی و مدت زمان پرواز دو برابری نسبت به رقیب خارجی موجود در بازار را داراست. پلیکان می تواند ۱۰ کیلوگرم محموله را به مدت ۱۵ دقیقه حمل نماید. این محموله شامل سامانه سم پاش و تانکر حمل سم ، یا سامانه کودپاش و یا سامانه بذرپاش می باشد.
پلیــکان به عنوان تنها سامانه پروازی سمپاش هوشمند بدون سرنشین  در کشور می باشد که تمامی آزمون ها را با مـوفقــیت پشت سر گذاشته و به مرحله تولید انبوه رسیده است. از ویزگی های این سیستم پروازی می توان به پرواز کاملا اتوماتیک و بدون دخالت اپراتور اشاره نمود ، کاهش میزان سم مصرفی ، سمپاشی بصورت یکنواخت ، کاهش چشمگیر زمان سمپاشی از دیگر ویژگی های این محصول می باشد. ربات پرنده هوشمند پلیـکان توان سمپاشی تا ۱ هکتار در هر پرواز را دارا می باشد. راه اندازی سریع در کمتر از ۲ دقیقه، قابلیت شستشو بعد از انجام ماموریت سمپاشی، حسگرهای حفظ ارتفاع ، تشخیص موانع  جهت جلوگیری از برخورد ، نمایشگر مخصوص عملیات پاشش، نرم افزار مخصوص سمپاشی با تعین نوع و پوشش رشد گیاه و سامانه ناوبری و خلبانی خودکار جهت عملیات پاشش محلول و همچنین نرم افزار مدیریت مناطق شمپاشی شده از دیگر امکانات این محصول می باشند.