تعرفه انجام خدمات پهپادی

گروه کارا آمایش نارین کاسپین در حوزه تخصصی روباتیک مشغول به فعالیت میباشد.خدمات گروه کارا آمایش نارین کاسپین شامل مستندسازی و نقشه برداری ، بازرسی و پایش فنی ، کشاورزی و جنگلبانی ، مدیریت بحران و واکنش سریع و همچنین ساخت و آموزش کار با انواع مولتی روتورها به صورت سفارشی و برای مقاصد خاص میباشد. به این منظور متن زیر برای آشنایی بیشتر مشتریان با شرایط کاری گروه، در اختیار شما قرار گرفته است.

با سپاس


الف: تصویر برداری هوایی گروه کارا آمایش نارین کاسپین در یک روز شامل حضور تیم در محل، آماده سازی تیم، بررسی فنی محیط از نظر میزان امواج رادیویی مزاحم، موانع پروازی، خطرات حضور جمعیت و… و ضبط شاتهای مورد نظر میباشد.
ب: حداکثر زمان حضور تیم در محل برای یک روز کاری ۶ ساعت و حداکثر زمان پرواز در یک روز کاری ۸۰ دقیقه است؛ که به صورت یک تایم ۴۰ دقیقه ای پرواز ، سپس تایم ۲-۱ ساعته برای شارژ باتری ها و تایم ۴۰ دقیقه ای دوم میباشد.

(زمان شارژ باتری ها و استراحت جزء ساعات حضور محاسبه نمیشود)

در صورت درخواست کارفرما و موافقت تیم ، امکان پرواز بیشتر میسر است اما هزینه آن به عنوان روز دوم کار محاسبه خواهد شد.

ج: کارفرما باید پیش از عهد قرارداد ، مواردی از این دست رابه اطلاع تیم برساند

محل دقیق انجام پرواز، سوژه ثابت یا متحرک، حداکثر ارتفاع سازه ها، شرایط خاص آب و هوایی منطقه
همچنین زمان دقیق انجام کار، برای پروژه های داخل استان حداقل ۲۴ ساعت و برای پروژه های خارج از استان حداقل سه روز قبل از تاریخ مورد نظر باید به اطلاع تیم برسد.

د: لازم به ذکر است حفظ ایمنی افراد، محیط اطراف و دستگاه پرنده همواره الویت اول این گروه میباشد؛ بنابراین در صورت عدم وجود شرایط پرواز امن (شرایط جوی نا مساعد، محیط های صنعتی پر نویز، محل نا مناسب پرواز، پرواز پرخطر و…) -که تشخیص آن به عهده تیم است- و اعلام آن به کارفرما ، گروه کارا آمایش نارین کاسپین کار را متوقف میکند و با هماهنگی کارفرما ، پروژه در روز دیگری انجام میگیرد.

ه: در صورت حضور تیم در محل و لغو قرارداد از طرف کارفرما ، ۳۰% هزینه کار در یک روز به علاوه هزینه ایاب و ذهاب دریافت میگردد.

و: کسب مجوز و هماهنگیهای لازم قبل و حین انجام کار به عهده کارفرما میباشد.

ز: تمام کسورات قانونی از جمله مالیات، بیمه، هزینه اخذ مجوز به عهده کارفرما است. همچنین برای پروژه های خارج از استان کرمان ، پرداخت تمام هزینه های ایاب و ذهاب، محل استقرار تیم و اماده سازی آن نیز به عهده کارفرما میباشد.

ح: کارفرما ۳۰% هزینه نهایی (بعلاوه هزینه ایاب و ذهاب) را بعد از عهد قرار داد و قبل از اعزام تیم به حساب گروه واریز میکند و تسویه حساب نهایی قبل از تحویل کار صورت میپذیرد.

جدول هزینه های پایه برای خدمات تصویربرداری هوایی کارا آمایش نارین کاسپین