مرکز آموزش مجازی شرکت کارا آمایش نارین کاسپین

در دنیای امروز که عصر فنآوری اطلاعات و ارتباطات است، ضرورت به کارگیری این فنآوری در کلیه علوم بر کسی پوشیده نیست و آموزش پرنده های بدون سرنشین ( پهپاد ) نیز از این قاعده مستثنی نیست. امروزه  مقوله یادگیری الکترونیک کاربرد روزافزون و گسترده ای در این حوزه یافته است.

یادگیری الکترونیک، بدلیل مزایای ویژه ای از قبیلِ قابل استفاده بودن در تمام ساعات شبانه روز، کاهش زمان هدر رفته،  کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری، ایجاد انگیزه در فراگیران ، داشتن ارتباط بیشتر با فراگیران و کنترل بهتر آنها، فراهم شدن امکانات کار گروهی در محیطهای چندرسانه ای و کنفرانسهای الکترونیکی، پوشش مکانی و زمانی مناسب برای پاسخگویی به خیل عظیم متقاضیان آموزش و … منجر به رفع بسیاری از اشکالات فعلی شده،  و اجرای آن در کنار آموزش حضوری منجر به ارتقاء وضعیت آموزش فراگیران خواهد شد.

سامانه  ERS

ثبت نام تمامی دوره های حضوری و غیرحضوری شرکت در این سامانه صورت می پذیرد.

دوره های فناوری پهپاد های غیرنظامی و اصول ایمنی پرواز و مقررات هوایی ، آموزش عمومی مولتی روتور ، آموزش اصول و تکنیک های تصویربرداری هوایی با مولتی روتور ، آموزش تخصصی ناوبری پهپاد کشاورزی محلول پاش از دوره های درج شده در این سامانه می باشد.

سامانه  LMS

یک سامانه یادگیری است که تمام فرآیندهای یاددهی و یادگیری غیرحضوری شرکت در آن صورت می پذیرد.

زیر سیستم تعاملی همزمان (کلاس برخط زنده) + سامانه تعاملی غیر همزمان (پیام رسان آموزشی) + محتوای الکترونیکی (چند رسانه ای) از اجزا این سامانه مهم می باشد.

سامانه  ETS

یک سامانه تحت وب بوده که تمامی آزمون های شرکت در آن صورت می پذیرد.

هسته زیبا و جذاب  + پشتیبانی از انواع سوالات  + سیستم ضد تقلب + اعلام نتیجه و رتبه به لحظه  از ویژگی های این سامانه مهم می باشد.